Bu fırsatlar kaçmaz

Bitmeyen kartuş sistemleri

Bitmeyen Kartuş Sistemi dediğimiz tanklı sistem yazıcının dışında durur. Bu tanklar hortumlar vasıtasıyla yazıcı içindeki kartuşlara bağlanır. Her tankta yaklaşık 80 ile 100 ml arası değişen mürekkep bulunur. 4 tanklı bir bitmeyen kartuş sisteminde yaklaşık 400 ml mürekkep bulunmaktadır. Toplam 400 ml mürekkeple (%5 doluluk oranı ve Economy baskıya göre) ortalama 3000-5000 sayfa arası çıktı alınabilir. Bu sayede 1 sayfa a4 baskının mürekkep maliyeti 1 kuruş olmaktadır. (100 sayfa 1 TL) 

Bitmeyen kartuş sistemleri günümüzde en çok kullanılan ve en avantajlı mürekkep sistemleridir. Bilgisayardan veya herhangi bir cihazdan çıktı alırken veya yazıcınızdan fotokopi çekerken yazının kartuşunun biteceğini sürekli düşünmek istemiyorsanız yapmanız gereken şey bitmeyen kartuş almaktır. Bitmeyen kartuş sistemleri yerleştirilmiş bir yazıcı, normal kartuşla çalışan yazıcılara göre 50 kat daha fazla işlem yapmaktadır. Ekonomik bakımdan aşırı derecede tasarrufludur. Büyük şirketler veya fotokopi çıkısı yüksek olan yerlerde ya da devamlı çıktı alınması gereken yerlerde normal kartuşlar büyük sorun haline gelmektedir. Kartuş fiyatlarının da artacağından dolayı fiyat fazlalığından dolayı büyük bir maliyet söz konusu olabilir. Bunların tercihi yerine bitmeyen kartuş sistemleri alınarak bu maliyeti aşırı derecede düşürme imkânı söz konusudur. Bitmeyen kartuş sınırsız mürekkep anlamında değildir. Sadece bitmeyen kartuşun tankları büyük olduğu için uzun bir müddet gitmekte geç tükenmektedir. Ülkemizde böyle olmasından dolayı bitmeyen kartuş diye söylenmektedir. Bitmeyen kartuş sisteminin son zamanda yaygınlaşma sebebi ise gözle görülür bir şekilde fark edilen ekonomik maliyeti azaltmasıdır.

Yazici Murekkebi Nedir

Yazıcı mürekkebi sistemleri sayesinde sürekli kartuş yenileme derdinden kurtulabilirsiniz. Yazıcı mürekkebi satın alımı yaprak, bitmeyen kartuş sisteminize sizde mürekkep ekleyebilirsiniz. Böylece binlerce verinin çıktısını alıp hem hesaplı hem de kaliteli bu sistemden faydalanmak için yazıcı mürekkebi ile erkenden tanışmak oldukça önemlidir. Her zaman lazım olmasa da yazıcı mürekkebi alacağınız zaman en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını almanızda fayda vardır. Bunun sebebi ise daha çok verim almanız ve bunu yıllarca kullanacak olmanız.

Yazıcı mürekkebi internette bitmeyenkartusankara.com adlı siteden alınabilir. Yıllardır hizmet veren bu firma bitmeyen kartuş ürünlerinin tamamının satışının yapıldığı güvenli ve ekonomik bir sitedir. Bu sektörde oldukça iddialı ve oldukça kalitelidir. Müşteri memnuniyetini de göz önüne alırsak kesinlikle kartuş satın alımlarda bu siteyi denemeniz de fayda var. Yazıcı mürekkebi fiyatı ise normal kartuş fiyatına göre çok daha uygundur. Bitmeyen kartuş, mürekkep, fotoğraf kağıdı ve süblimasyon ürünleri gibi bir çok ürünlere siteden ulaşabilirsiniz.

Bize yazın